Pomagamy W Dobraniu Skutecznej Formy Reklamy

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty reklamowej, w razie jakich kolwiek pytań proszę kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Płotki Reklamowe


Jedna z nowości w naszym asortymencie, płotki pozwalają na ekspozycje swojej reklamy w nowoczesny sposób. Długość płotku jest w zasadzie nieograniczona, dzięki naszemu systemowi "Płotka podstawowego", do którego można dołączyć dowolną ilość "Płotków dodatkowych". Nasz produkt jest w 100% Polskim wyrobem, jest trwały i odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Poniżej przedstawie naszą ofertę reklamową:

Płotek Standard

Płotek reklamowy standard

Klasyczne rozwiązanie dla płotków reklamowych, Poszycie jest banerem z oczkami, które jest przymocowane do poprzeczek poprzez specjalne elastyczne gumki. Bardzo popularne rozwiązanie wystawnicze w wielu przedsiębiorstwach.

Płotek Class

Płotek reklamowy class

Najpowszechniejsze rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany poszyć z obu stron płotka. Zestaw zawiera: stelaż, torbę do przechowywania i transportu, przednie poszycie wraz z mocowaniami.

Płotek Premium Class

Płotek reklamowy premium-class

Płotek reklamowy PREMIUM CLASS jest to najbardziej uznane rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Najwyższej klasy aluminium cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością, stąd też jest to produkt z najwyżej półki

Płotek BOARD

Płotek reklamowy board

Ciekawą, a zarazem wyjątkową propozycją z naszej oferty niewątpliwie jest płotek reklamowy BOARD. Jest to (jak sama nazwa wskazuje) tablica na której zaprezentować można swoją reklamę. Nadruk jest wykonywany na płycie PCV.

Sandwich Reklamowy

Płotek reklamowy sandwich

Unikatowy, DWUSTRONNY przenośny sytem wystawienniczy. Dzięki sprężystym właściwością włókna szklanego poliestrowe poszycie układa się w specyficzny sposób na kształt "kanapki" nie marszcząc się. Całość konstrukcji po przytwierdzeniu szpilami sprawdza się również w ekspozycjach zewnętrznych.

Zainteresowany/na Ofertą?
Copyright 2017 Reakcja Flagi Reklamowe - Wszelkie Prawa do strony Zastrzeżone!